מרכז מידע בדיקות רפואיות

 
 
 
   
 
בדיקות מעבדה בתל אביב

בדיקות מעבדה בתל אביב בדיקת דם, היא זו שמראה אם יש שינויים בגוף, כגון דלקת, בעיה בכליות בכבד, חוסר בוויטמינים, אנמיה ועוד. אם אתם מתל אביב,

פורסם: 1/11/2017

מאמר זה שייך לקטגוריית בדיקות מעבדה

בדיקות מעבדה בתל אביב

בדיקת דם, היא זו שמראה אם יש שינויים בגוף, כגון דלקת, בעיה בכליות בכבד, חוסר בוויטמינים, אנמיה ועוד. אם אתם מתל אביב, רופא המשפחה שלכם, ימליץ לכם על בדיקות מעבדה בתל אביב, כך שתוכלו לדעת מה הערכים שלכם, אם ישנה בעיה וכיצד ניתן לטפל בה. גם באשפוז בבי חולים, מבצעים בכל יום בדיקות.  את תוצאות הבדיקה בקופות החולים, שולחים למעבדות ולפענוח. ישנן בדיקות דם שיש להמתין להם זמן רב יותר. הרופא יוכל להבין, אם ישנן חריגות מהנורמה אך כל אחד, יוכל לראות בגובה הערכים הנמצאים בסוגריים מה הנורמה ואם יש חריגה.

חשוב לערוך בדיקות דם לפחות פעם בשנה

לפעמים אנו מרגישים טוב, אבל יש לנו בעיה ואין אנו מודעים לה. זו הסיבה שכל רופא משפחה, ימליץ על בדיקות מעבדה בתל אביב, כך שניתן יהיה להעריך את מצב המטופל.  בדיקת כימיה בדם, מקנה לרופא לזהות בעיות שונות שבהרבה מקרים עולים עליהן בזמן. לרוב בבדיקות תפקוד כליה, ניתן למצוא חוסר חלבון, או רעלים בדם שלא סוננו באמצעות הכליות , מה שמראה שיש להתייעץ עם נפרולוג – רופא הכליות. הבדיקות המקובלות לכליות באמצעות בדיקות הדם הן אוריאה וקריאטנין. שני האברים בגופינו שהם חשובים כי הם בעצם אברים שמסננים לנו את הרעלים בגוף הם הכליות והכבד, כך שגם באמצעות בדיקות דם של תפקודי הכליות והכבד, ניתן יהיה למצוא אם ישנה בעיה.

בדיקות שתן וצואה

חלק מהבדיקות שרופאים מבקשים לבצע, הן בדיקות שתן ובדיקת צואה, במידה ויש דלקות בשתן, רעלים ועוד סימפטומים ניתן למצוא באמצעות בדיקת שתן. בבדיקת צואה למשל מגלים דם סמוי, מה שנראה על בעיות במעיים או אפילו חלילה תחילה של סרטן במעי הגס. אנשים בגילאים מסוימים למשל מגיל 45—50 מתבקשים לבצע בדיקות מעבדה בתל אביב, הכוללות בדיקות צואה ושתן, כך שניתן יהיה לזהות אם יש פוליפ , גידול שיכול לגדול יותר או זו תהיה האינדיקציה לשליחת המטופל להמשך בירור, כגון קולונוסקופיה או גסטרוסקופיה. ככל שתקפידו על בדיקות, כך תהיו מעורים יותר ושקטים מבחינת מצבכם הבריאותי.