מרכז מידע בדיקות רפואיות

 
 
 
   
 
מוקדי רפואה 7 \ 24

מוקדי רפואה 7 \ 24 רבים יודעים, כמה עומס קיים בחדרי המיון של בתי החולים וכן, כמה מסוכן לשהות במיון, כאשר אנשים מגיעים עם מחלות מדבקות, אשר


פורסם: 1/11/2017

מאמר זה שייך לקטגוריית מוקדי רפואה

מוקדי רפואה 7 \ 24 

רבים יודעים, כמה עומס קיים בחדרי המיון של בתי החולים וכן, כמה מסוכן לשהות במיון, כאשר אנשים מגיעים עם מחלות מדבקות, אשר חלקן מסוכנות מאוד. ילדים ונשים הרות וכן קשישים, לא מומלץ, כי יגיעו למיון ישר, כי אם יגיעו אל מוקדי רפואה 7 \ 24  יוכלו למנוע המתנה וסכנה של הידבקות. ישנם מוקדים לרפואה דחופה, אשר זמינים כל שעות היום והלילה ורופא יוכל להחליט את חומרת המצב, אם המטופל צריך מיון, או שיחליט על טיפול אחר , כך שלא יהיה צורך באשפוז. דבר נוסף הוא תשלום למיון בסך של 800 ₪, במידה ולא קיבלתם הפניה, או שתוכלו להגיע לקופת החולים באזורכם עם דו"ח סיכום מביה"ח, במידה והשתחררתם, מה שיגרום לכם לריצות נוספות.
 
כל הבדיקות שתזדקקו קיימות גם במוקדי הרפואה הדחופה
 
זה היתרון הרב שניתן למצוא כאשר תיפנו אל מוקדי רפואה 7 \ 24 . אם תצטרכו בדיקות דם, צילומים, אולטרה סאונד ועוד, ניתן לבצע את הבדיקות הללו בשירות של המוקד הרפואי. לפני כל אשפוז אם יש צורך בכלל, כדאי כי יהיו בידיכם כל תוצאות הבדיקות, כך שאם תישלחו בכל זאת מיון, לא תצטרכו לעבור עוד בדיקות. בכל המוקדים לרפואה דחופה, קיימים רופאי ילדים, רופאי משפחה, עירויים, אינהלציות תרופות לשיכוך כאבים הכוללות זריקות ואפילו טיפולים אורתופדיים שכוללים גבס לשברים. ניתן לברר מה המוקד התורן שפעיל קרוב לביתכם.
 
הצטרפות למוקד רפואה-.  צעד משתלם
 
אם תצטרפו אל  מוקדי רפואה 7 \ 24 , זה יהיה צעד משתלם מצדכם, היות וכך תוכלו להיות בטוחים כי תמיד, בכל שעה, אם אתם או אחד מבני המשפחה שלכם יחלה ויצטרך רפואה דחופה, תמיד יהיה לכם אל מי לפנות . יש לברר מה כוללים שירותי הרפואה הדחופה, כך שתדעו אם כדאי יותר להגיע אליהם, מאשר להסתכן בחדרי המיון של בתי החולים ששם ישנן סכנה של מחלות זיהומיות שיחמירו את המצב הרפואי שלכם או של אחד מבני המשפחה שחלה. מוקד רפואי שפעיל בכל שעות היממה 7 ימים בשבוע, יוכל אף לכוון אתכם, אם להגיע לביה"ח או אם לקבל טיפול מיידי שיספיק לחולה.