מרכז מידע בדיקות רפואיות

 
 
 
   
 
מציאת רופאים מומחים במרכז

מציאת רופאים מומחים במרכז בחירה של רופא מומחה, היא בחירה לא פשוטה, יש רפואה בתחומי התמחות שונים. ניתן קבל המלצות לגבי מציאת רופאים מומחים ב


פורסם: 1/11/2017

מאמר זה שייך לקטגוריית מרכז מידע בדיקות רפואיות

מציאת רופאים מומחים במרכז

בחירה של רופא מומחה, היא בחירה לא פשוטה, יש רפואה בתחומי התמחות שונים. ניתן קבל המלצות לגבי מציאת רופאים מומחים במרכז. יש תמיד לבחון את הרקע של הרופא, אם הוא ידוע, מה העבר שלט בתחום הרפואה אם פרסם מאמרים רפואיים וכן הלאה. יש להיעזר גם ברשת וגם ברופא המטפל שיוכל להמליץ לכם על רופא מומחה. מקרים שונים של הצלחות אם בניתוחים קשים, אם בדיאגנוזה נכונה, הם אלה שגורמים למוניטין טוב של רופאים בתחומים השונים. גם היחס של הרופא המומחה הוא חשוב , אם הוא סבלני ויודע להסביר טוב לחולה שיבין מה האבחנה ומה דרכי הטיפול, או אם מדובר בניתוח מסוים וכן הלאה.

האם הרופא הממחה עובד בבית חולים?

זו גם שאלה שיש לשאול, כאשר אנו מבררים על מציאת רופאים מומחים במרכז. רופא שיש לו תפקיד מכובד בביה"ח, כגון מנהל מחלקה, או מנתח ראשי וכדומה, הוא זה שיהיה גם מומחה בתחום המבוקש. ישנן רשימות ותגובות בפורומים השונים ברשת, לגבי מומחיות ושמו הטוב של מומחה זה או אחר ויש למצוא את הרופא שיתאים לכם אם מבחינת ההתמחות, היחס, הרקע הרפואי, התפקיד שלו כיום בבית החולים וכן הלאה. תמיד טוב לקבל חוות דעת של מומחה אחד או שניים בתחום הרפואה לפני שתחליטו כאיזה מומחה יש לבחור.

כיסוי על הוצאת רופא מומחה בקופת החולים

לכל מבוטח בקופת  החולים, מותר לבחור רופא מומחה. , כך שלאחר מציאת רופאים מומחים במרכז, תוכלו להזדכות על הסכום, כי בהתחלה תשלמו מכיסכם ולאחר מכן, יש להציג את הקבלה על התשלום כך שתזדכו על חלק ניכר מהסכום ששולם לרופא מומחה. בגלל שיש כל כך הרבה רופאים מומחים במרכז הארץ, הבחירה עשויה לבלבל, כדאי כי תבחנו שלושה רופאים, כך שתקבלו את המידע המדויק עליהם ואז תחליטו על פי התרשמותכם מהרקע של הרופאים המומחים, מי לבחור, כך שתהיו בטוחים כי ביצעתם את הבחירה הטובה של רופא מומחה מאזורכם. כדאי כי תבצעו את הבדיקות הנוספות שיבקש מכם הרופא המומחה.

לקבלת מידע נוסף אודות מציאת רופאים מומחים במרכז היכנסו לדיור מוגן והתרשמו !