מרכז מידע בדיקות רפואיות

 
 
 
   
 
מרפאת גלי הלם

מרפאת גלי הלם היום, יש הרבה טיפולים עבור מחושים שונים בגוף כמו טיפול בגלי הלם. מסתבר שיש הרבה אחוזי הצלחה בטיפולים אלה וניתן להגיע אל מר

פורסם: 12/8/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית מרפאת כאב
מרפאת גלי הלם
 
היום, יש הרבה טיפולים עבור מחושים שונים בגוף כמו טיפול בגלי הלם. מסתבר שיש הרבה אחוזי הצלחה בטיפולים אלה וניתן להגיע אל מרפאת גלי הלם שהיא פרטית או באמצעות  מרפאת גלי הלם ששייכת לקופות החולים השונות.  הטכנולוגיה של גלי הלם התפתחה באמצעות המכשור המתקדם. הטכנולוגיה הזאת של גלי ההלם התפתחה על בסיס של ריסוק אבנים בכליות. הטיפול בגלי הלם בבעיית אורתופדיות התגלה ממש במקרה כאשר מדעים מגרמניה שערכו ניסויים לריסוק אבנים בכליות  . המדענים גילו להפתעתם שרקמות שהיו קרובות לאזור הכליות החלימו בדרך מהירה תוך טיפול באבני הכליות באמצעות גלי הלם. טיפול בגלי הלם היא גישה שאינה פולשנית, ולכן הרבה רופאים שולחים את מטופליהם אל מרפאת גלי הלם בפתרון טוב ונוח היעיל במיוחד ומונע ניתוחים.
 
גלי הלם וההקלה בכאבים השונים
 
יש הרבה אנשים שסובלים מדרבן בעקב. באמצעות מרפאת גלי הלם לאחר הפניית הרופא המטפל, ניתן להירפא מהכאבים באמצעות הטיפול בגלי ההלם שיכול לאחר סדרה של טיפולים לגרום להקלה ממשית בכאבים אלה.  יש הרבה ספורטאים  ואצנים למיניהם הסובלים מדורבן בגלל פעילות גופנית יתר והם מטופלים באמצעות גלי הלם. כאשר מגיעים כבר לטיפול בגלי הלם, זאת לאחר שאחרי הרבה טיפולים שונים כמו פיזיותרפיה, תחבושות אלסטיות, משחות וזריקות ואפילו תרופות למיניהן לא עזרו האלטרנטיבה האחרונה לפני טיפול פולשני כמו ניתוח היא כמובן טיפול באמצעות גלי הלם.  כל המטופלים שעברו טיפול באמצעות גלי הלם, מספריים כי חזרו לפעילות הרגילה שלהם לאחר ארבעה שבועות. התהליך של טיפול בהלם אורך כחצי שעה. מי שמטופל בגלי הלם יוכל להעיד כי הוא חש אי נוחות קלה במהלך הטיפול בגלי ההלם, אך הרגישות חולפת מאליה לאחר יומיים שלושה.  ניתן לחזור לפעילות רגילה לאחר יומיים שלושה מיום הטיפול.
 
כמה טיפולים זקוק מטופל באמצעות גלי ההלם?
 
מספר הטיפולים שיש לעבור במסגרת טיפול בהלם תלוי בסוג הטיפול, וכן במצב  הבריאות הכללית של כל מטופל. יש כמה סוגים של טיפול בגלי הלם, יש טיפולים עם אנרגיה נמוכה, או טיפולים בגלי הלם עם אנרגיה גבוהה יותר. טיפול בגלי הלם עם אנרגיה נמוכה, דורש סדרה של טיפולים. בדרך כלל, מדובר בטיפול של אחת לשבוע למשך חודש. הדרגה באנרגיה של גלי ההלם תיקבע ע"י הרופא המטפל.