מרכז מידע בדיקות רפואיות

 
 
 
   
 
מציאת רופאים מומחים בתל אביב

מציאת רופאים מומחים בתל אביב אם אתם מעוניינים להימנע מחדרי מיון או חוששים אפילו להידבק בגלל חשש מסוים ואין מדובר במקרה כה חמור, תוכלו למ

פורסם: 12/8/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית מרכז מידע בדיקות רפואיות
מציאת רופאים מומחים בתל אביב
 
אם אתם מעוניינים להימנע מחדרי מיון או חוששים אפילו להידבק בגלל חשש מסוים ואין מדובר במקרה כה חמור, תוכלו למצוא תחליף טוב יותר שישרת אתכם נאמנה ובדרך המקצועית ביותר. מדובר על מוקדי רפואה דחופה בתל אביב לפעמים מיון  עשוי להסתיים בתשלום שלא פחות מאשר 800 ₪. מה שגם שינם עומסים כבדים. פניה אל מוקדי חירום או רפואה דחופה, עשויים להסתיים בסכום זניח או אפילו ללא תשלום.  סכנת הזיהום, עשויה להותיר אנשים רבים אפילו במצב בריאותי גרוע יותר, כגון הדבקות במחלות זיהומיות. ניתן למצוא רופאי ילדים, רופאי משפחה, בדיקות רפואיות, אינהלציות, עירויים , זריקות שהן משככות כאבים, טיפולים אורתופדיים ואפילו חבישה באמצעות גבס לשברים.

שירותי רפואה דחופה בתל אביב גם לאזרחים וגם לתיירים
 
ניתן למצוא  מוקדי רפואה דחופה בתל אביב שמספקים שירותים רפואיים, גם לתושבים ישראלים וגם לתיירים שזקוקים לבדיקה תרופה או לרופא. מי שנזקק לשירותי הרפואה הדחופה, עשוי לחוש בלחץ בגלל המבנה היוקרתי והמעוצב, שכולל צוותי מומחים ברפואה בתחומים השונים. אך בירור ופגישה עם הרופאים, קבלת יחס אדיב ומקצועי, מפחיתים מיד את הלחץ. ישנו צוות תורן, המקום פועל 24 שעות ביממה. אדם המגיע לטיפול או אבחון, כשאר יש לו בעיה רפואית דחופה, רופא פנימי יבצע עבורו את הבדיקה ואם שי צורך, הרופא יפנה את המטופל לרופא המומחה בבעיה הספציפית, כגון אורתופד, קרדיולוג וכדומה. במידה והרופא המומחה, ימצא לנכון, החולה יופנה לטיפול בית החולים או למכונים מסוימים הנמצאים מחוץ למרכז לרפואה דחופה.
 
כיצד למצוא מוקד לרפואה דחופה בתל אביב?
 
היום באמצעות הרשת, תוכלו למצוא איזה מכל מוקדי רפואה דחופה בתל אביב, עשוי להיות פעיל בשעות מסוימות. ניתן למצוא את השעות והימים של מרכזים לרפואת חירום בתל אביב וכזה שיהיה קרוב למקום מגוריכם, היות ונמצאים כמה. אם אתם שייכים לקופת חולים מסוימת, יש לברר איזה מוקדים פתוחים השייכים לאותה הקופה, או אילו רופאים קיימים במוקד החירום, אם ישנם רופאי עיניים או רופאים הקשורים למקרה החירום שלכם. יש לבר גם לגבי בית מרקת תורן, על מנת לקבל תרופות שרשם לכם הרופא התורן, במיוחד אם הביקור במרפאה היה בשעת לילה מאוחרת, ערב שבת או חג.